چند لحظه صبر کنید...

همکاری با ما

با ما همکار شوید

ما همیشه درحال رشد هستیم؛ اگر آدمی خلاق و دارای پشت‌کار هستید که به کار تیمی علاقمند هستید، استودیو توسعه والدن جای مناسبی برای شماست. ما قول می‌دهیم که رشد شخصی شما را تضمین کنیم و فضایی گرم و دوستانه مهیا کنیم. والدن جایی ایده‌آل برای همه‌ی آدم‌های خلاق است.

موقعیت های شغلی

اگر فکر می‌کنید می‌توانید دنیا را تبدیل به جای بهتری کنید، جای درستی آمده‌اید!

گرافیست

تیم طراحی استودیو توسعه والدن، متشکل است از خوش‌سلیقه‌ترین آدم‌های خلاق؛ در تیم طراحی ما بر روی طراحی UI و UX وب‌سایت و اپلیکیشن‌ها و همچنین طراحی هویت بصری برندها کار می‌کنیم.

پاره وقت - دورکاری
توسعه‌دهنده وب

تیم توسعه و تحقیق والدن، بر روی توسعه‌ی نرم‌افزارها، وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها کار می‌کند. ما انتظار داریم یک توسعه دهنده وب، با تکنولوژی‌هایی نظیر React, Django, NodeJs آشنا باشد.

پاره وقت - دورکاری
عکاس و فیلم‌بردار

تیم رسانه والدن، نماینده آن‌چیزی‌ست که در قلب استودیو رخ می‌دهد. تیم رسانه وظیفه‌ی پوشش رسانه‌ای رویدادها و رخدادهای درون‌سازمانی و مشتریان والدن را بر عهده دارد. آشنایی با عکاسی خبری، امتیازی ویژه برای افراد دارد.

پاره وقت

می‌توانید کارآموز شوید

اگر در ابتدای مسیر شغلی حرفه‌ای خود هستید، و نیاز به تجربه‌ی کار تیمی و یادگیری مهارت‌های کاربردی دارید، استودیو توسعه والدن جای مناسبی برای شماست.

Badge2
۱
فضای کار جدی را تجربه خواهید کرد.
Badge2
۲
با همکاران خود تمرین کار تیمی می‌کنید.
Badge2
۳
مهارت‌های کاربردی جدید را فرا می‌گیرید.
Badge1
۴
آن‌قدر انگیزه می‌گیرید که کار روی ایده‌های خودتان را شروع می‌کنید.

کارآموزی یک دوره آزمایشی برای آدم‌های داوطلبِ کم‌تجربه‌تر است؛ شما می‌توانید بعد از پایان موفقیت‌آمیز دوره‌ی کارآموزی به تیم والدن ملحق شوید.

همکاری با ما