والدن نام دریاچه‌ای در کنکورد ایالت ماساچوست است یا نام کتابی از هنری دیوید ثورو؛ درباره‌ی زندگی کردن تمامِ زندگی. ما فکر کردیم که زندگی با ایده‌هاست که ارزشمند می‌شود. پس خواستیم معمارانی باشیم برای بزرگ‌ترین ایده‌های ذهن‌های بزرگ.


پس یاد گرفتیم. ما یادگیری را یک بازیِ نامتناهی می‌دانیم. برای خودمان دنیا را این‌طور تعریف کردیم: یادگیری مدام؛ از آغاز تا میانه. بدون پایان. ما هر روز در استودیو توسعه والدن، روی یادگیری و اجرای چیزی نو تمرکز می‌کنیم. تا دنیا را برای خودمان، شرکای‌مان و مردم جایی بهتر و دوست‌داشتنی‌تر کنیم.

در استودیو توسعه والدن ما روی توسعه کسب و کارها نوپا و سنتی، ایجاد استارتاپ‌ها و برندسازی شرکت‌ها تمرکز داریم. ما این کار را با استانداردهای جهانی و به کمک شرکای تجاری‌مان انجام می‌دهیم.


ما باور داریم که توسعه مانند یادگیری یک بازی نامتنهاهی‌ست. ایده‌ها می‌توانند در مرحله‌ی اجرا هر روز بهتر از روز قبل باشند؛ فقط در این‌صورت است که دنیا همچنان می‌تواند جایی هیجان‌انگیز باقی بماند.
در نتیجه با گسترش و بهبود ایده‌ها، ما رسالت خودمان را هیجان‌انگیز نگه‌داشتن دنیا تعریف می‌کنیم. اگر به دنبال معمارانی قابل اطمینان برای ایده‌های هیجان‌انگیز خود می‌گردید، جای درستی را انتخاب کرده‌اید. ما تنها با هم است که می‌توانیم دنیایی بسیار بهتر، مدرن‌تر و شگفت‌انگیزتر را پایه بگذاریم.